Spôsob platby

Tovar je doručený až po prijatí Vašej platby (v prípade osobného prevzatia, až po telefonickom overení objednávky ).

Možné spôsoby platby:


Hotovosť - pri osobnom prevzatí tovaru:

Najpohodlnejšia platobná metóda: Zaplatíte v hotovosti pri prevzati. Samozrejme ak chcete prekvapiť svojho blízkeho, tato forma platby nie je vhodná.

Vo Vami zvolenej predajni kvetov Spoločnosti Grass spol. s r.o. po dohode pri zadavání objednávky. Tovar Vám doručíme na urečenu adresu my.


Platba prevodom na účet

Vyberiete si platbu bankovým prevodom, zašleme vám na e-mail objednávku. Termín dodania je ovplyvnený termínom uhradenia platby - tovar expedujeme až po pripísaní platby na náš účet. O Vašej platbe sa dozvedáme s miernym oneskorením spravidla dvoch pracovných dní od Vášho zaplatenia.


Kartou online

Rýchly a pohodlný spôsob platby. Pre platenie vyberte v nákupnom košíku platba kartou online a po dokončení budete presmerovaní do našej spracovateľskej banky, ktorá Vás vyzve k zadaniu údajov o karte - číslo karty, dátum ukončenia platnosti karty a CVV2 alebo CVC2 (posledné tri čísla na podpisovom prúžku karty). V prípade že máte kartu zabezpečenú pre platbu na internete, tak budete ešte vyzvaní na zadanie Vášho hesla ku karte. O výsledku transakcie budete informovaní e-mailom. Online platbu kartou so zabezpečením 3D-Secure zabezpečuje Tatrabanka.

Bezpečný, jednoduchý a pohodlný spôsob nakupovania
Pri preberaní tovaru nemusíte mať u seba hotovosť
Po uhradení máte tovar rezervovaný.

Používaním stránok prevádzkovateľa GRASS, spol. s r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.